1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Zayıf Gösteren Elbise Modellerini İnceledik

Modanın gösterişli dünyasında sizlere en uygun tarzı ve çizgiyi yakalayabilmek için zayıf gösteren elbise modellerini inceledik. Elbiselerin son zamanlarda çok fazla kullanılır hale gelmesi çok fazla seçenek ve modeli de beraberinde getirirken kendinize uymayan model seçimleriyle gereksiz harcama yapma derdinden kurtulmak için muhakkak yazımıza göz gezdirmelisiniz. Nasıl giyineceğinizi öğrendiğiniz takdirde giyinmek sizin için hiç bu kadar mutluluk verici olmayacaktır.

Bir Elbisenin Zayıf Gösterebilmesi İçin Sahip Olması Gereken Özellikler

Her ne kadar elbiselerin sizi zayıf göstermesini konu almış olsak da zayıf gözükebilmek için önceliğimiz kilo vermek, sağlık beslenmek ve spor yapmak olmalıdır. Elinizden gelen her şeyi yaptığınızı düşünüyorsanız doğru elbise seçimi aşamasına gelmiş bulunmaktasınız. Bir elbisenin zayıf gösterebilmesi için ilk olarak alacağınız elbisenin kumaşına dikkat etmelisiniz. Bazı kumaşlar kalın ve hareketi kısıtlayacak sertlikte olduklarından sizde içinde rahat edemeyeceğiniz gibi kalın kumaşıyla olduğunuzdan daha şişman gözükmenize sebep olabilecektir. Genelde koyu renk elbiseler sizi zayıf gösterecektir. Bu kesin ve net detayın ardından kilolu olduğunu düşündüğünüz bölgeniz basen ve kalça ise göğüs altından oturtmalı ve gittikçe bollaşan çan şeklindeki elbiseler sizin favoriniz olabilir. Omuzların açıldığı elbise modelleri son zamanda oldukça favori iken eğer göğsünüz büyük ise omuzları açık ama üzerinde fırfırlı parça şeklinde ek kısmı olan üstleri tercih edebilirsiniz. Omuzlarınızdan dökülen ve göğüs kısmınızı kapatan bu elbiseler daha narin görünmenizi sağlayacaktır. Bazı elbiseler elastik olması sebebiyle vücudunuzda korse etkisi yaratmaktadır. Bunlarda muhakkak tercih edilmesi gereken elbiseler arasındadır. Pileli ve yüksek belin moda olduğu günümüzde bu etekleri kombinleyerek aradığınız mükemmel görünüme kavuşabilirsiniz.

Çeşitli Aksesuarlarla Zayıflığınıza Zayıflık Katabilirsiniz

Kalça ve basenlerinizi üzerinize alacağınız şal ile gizleyebilirsiniz. Bel kısmınızdaki fazlalıkları elbisenizle uyumlu kullanabileceğiniz kalın kemerlerle kamufle edebilirsiniz. Vücudunuza oranla daha büyük gözüken aksesuarla sizi daha zayıf göstereceğinden çanta ve saatlerinizi büyük tercih edebilirsiniz. Bu aksesuarlar ne kadar canlı ve renkli olurlarsa o kadar dikkatleri üzerine çekeceğinden sizin kilolarınız göze batmayacaktır. Doğru ve modern seçimlerinizle şık ve zarif gözükmek artık daha kolay.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *