1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Yupppiii <3

Günlüüükkk (:

Bugün bomba gibi kalktım, kahvaltı yapıp işlerimi yaptım. Dosyalara baktım, kitaplığımı düzene soktum vee sürücü kursuna gittim (:

Kurs çok komik geçti. Hocamız o kadar sakindir ki onu çıldırtan kalpten götürecek olan ben bayağı macera yaşadım. Asla yanlış yapmayan ben birden arabanın kamyonun geliş tarafından stop etmesiyle hocamın paniğe kapılması o an ki panikle kontağı bile çeviremeyen ben 😀 nasıl heyecan yaptım nasıl gerildim, korkmak için korku filmi izlerdim hiç kendimi yormadan araba kullansaymışım keşke (:

Düz yolda süremeyen ama dik yokuşta kusursuz araba kaldıran, park etmeyi süper başaran herkesi şaşkına çeviren işte burada 😀 biliyorum çok anormal (: sürüşüm ve pratik yapmalarım 1 saatten fazla sürdü çok yorulmuştu kollarım. Ama sonunda bitmişti.

Bugün çok hoş bir hediye aldım onu yarın sana göstericem.

Bugün çok mutluydum. O kadar mutluydum ki hastane kafeteryasın da yaptığım sevimlilikler hastaların bile dikkatini çekmiş ki ‘ akıl hastası sanırım? ‘ der gibi bakıyorlardı. Amaann onlar hiç mutlu olan insan görmemiş di mi günlük (-_-)

manyak hareketler (:

tumblr_lrvv6zZcwS1r1bvoxo1_500

Akşama doğru koştur koştur çook uzakta ki teyzemlere gittim. Yengemle sohbet ettik ve biricik yiğenim Ahmet´i sevdim (: 

Bugün biraz eskileri hatırladım. İzlediğim dizileri orada ki aşklara içim gıdıklandı (:

secret garden

Secret Garden ; başlarda komik sonlara doğru hüngür hüngür ağlatan bu dizi asla ama asla aklımdan silinmeyecek. Çok özledim

Günlük artık ayrılmak zorundayımm

bb

Çooook üzgünüm ama çoooooooooookk yorgunummm. Yarın bol paylaşı ve bol dedikodu (: öpüldün <3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *