Volkswagen-Tiguan-2017-dizel

Volkswagen Tiguan 1.6 TDI Dizel Motor Yakında Geliyor

Volkswagen Tiguan 1.6 TDI Dizel Motor Türkiye’de satışa sunulacak tahmini fiyatlar 120-160 000 TL aralığı

Volkswagen Tiguan 1.6 TDI Dizel Motor seçeneği bulunmuyordu bu sene yani 2016 bitmeden ,Tiguan 1.6 TDI Dizel Motor ve Tiguan 1.4 TDI Dizel Motor Türkiye’de satışa sunulacak ,yetkili distribitör Doğuş Oto yeni gelicek Wolswagen Tiguan dizel modelleri için klasik diğer modellerinde olduğu gibi ön satışlı olarak pazara sunmaktadır.Ooldukça geniş ve konforlu bir model olan Tiguan malasef benzinli modelindeki yakıt tüketiminden dolayı istenilen satış performansına ulaşamamıştı her ne kadar Volkswagen’in dizel motorlarındaki fazla emisyon sorunundan dolayı dünyada çok tercih edilmese ve bazı ülkelerde toplanmaya başlanmış olsa bile ülkemizdeki egzost emisyon değerinden dolayı herhangi bir sıkıntı oluşturmamaktadır.

Volkswagen-Tiguan-2017-dizel

Yeni nesil hayalet gösterge ile farklı modlarda kullanılan muhteşem bir panele sahip 2017 dizel Tiguanlar bir üst modeli olan Touareg’inde bir çok özelliğini barındırıyor.

Ayrıca dizel Tiguan Ne kadar Yakar? sorusuna şuan için katalog özellikleri henüz belli olmadığından yakıt tüketimi konusunda tahmini olarak Golf ile benzer oranlarda olduğu tahmin edilmektedir.

Düzeltme :Fiyatlar Güncellenmiştir Doğuş Oto sitesinde yazan fiyatlar aşağıdaki gibidir.

2.0 Dizel Tiguan Fiyatı Fiyat: 167.450 ₺ 

2000 motor tiguanın Şehir içinde Yakıt tüketimi (l/100 km) 6,8 

1.6 Dizel Tiguanın Fiyatı : 117 .777 TL

Ayrıca tasarım olarak da hafif bir makyajdan geçen yeni Tiguan lar ülkemizde satışa sunulduğunda sıfır ve ikinci el Tiguan piyasasını hareketlendireceği oldukça güçlü bir ihtimal ayrıca kalite olarak bakıldığın ortalama 120-150 000 lira arasında satışa sunulması beklenen modelin yatırımcılar içinde tercih edileceği yönündeki tahminler oldukça yüksek ,dizel araç piyasasının oldukça canlı olduğu ülkemizde  Volkswagen Tiguan Dizel Motor seçeneği ile istediği satış başarısını yakalayabileceği tahmin ediliyor.

tiguan iç mekan özellikleri
tiguan iç mekan özellikleri

Kırımızı tiguanıda paylaşmassak olmaz çok tatlı bir renk tonu her ne kadar bayanlar büyük araç tercih etmesede ,birçok bayanın rahatlıkla tercih edebileceği boyutlarda bir otomobil yeni dizel tiguan

kırmızı tiguan
kırmızı tiguan

Yeni Tiguan iç dizayn olarak da Volswagen kalitesini ve keskin hatlarını kusursuzca ortaya koymuş neredeyse çok lüks segmentte yer alan otomobiller ile benzer düzey bir iç dizayn ortaya çıkmış.

tiguan iç dizaynı
tiguan iç dizaynı

Ledli farlar çok şık durmuş çok yakışıyor.

ledli farklar her zaman daha güzel bir aydınlatma ve görünüm olarakda estetik bir görüntü sağlıyor
ledli farklar her zaman daha güzel bir aydınlatma ve görünüm olarakda estetik bir görüntü sağlıyor

Panaromik tavanın verdiği ferahlık hissi sanroof olan bir arabadan çok çok daha fazla özellikle gece yolculuklarında arkadakiler için bir göyüzü şöleni oluşuyor.

harika bi panaromik tavan
harika bi panaromik tavan

Eğer sizde bir tiguan kullanıcısıysanız bu konudaki görüşlerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *