1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Uzun Çizgili Etek Modelleriyle Daha Uzun Gözükün

Giydiğiniz kıyafetler vücut tipine göre ayarlandığında normal kıyafetlere göre daha şık ve daha güzel gözükmeniz mümkündür. Olduğunuzdan daha uzun daha zayıf gözükmek giydiğiniz kıyafetlerde yapacağınız ufak hilelerle kesinlikle mümkündür. Uzun etek giyemiyor ve kendinizi daha kısa hissediyorsanız uzun çizgili etek modelleriyle daha uzun gözükün. Rahatsız olduğunuz ve geri plana atmaya çalıştığınız her durum için rahatlıkla uygulayabileceğiniz pratik fikirlerle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Kimler Vücut Tipine Göre Nasıl Giyinmeli?

Dikine çizgili kıyafetler olduğunuzdan daha uzun gözükmenizi sağlamaktadır. Kısa boylu olduğunuz için uzun etek giyemiyorsanız muhakkak uzun çizgili bir etek giyerek aynada nasıl fark yarattığını gözlemleyebilirsiniz. Enine çizgilerde aksine zayıf olsanız dahi sizi daha şişman göstermektedir. Bu yüzden normalden biraz fazla kilonuz varsa enine çizgili kıyafet almamaya özen göstermelisiniz. Vücudunuzun kilolu olan bölgesine göre de giyinerek daha narin görünebilirsiniz. Eğer basenleriniz fazla ise koyu renk pantolon etek daha iyi gözükmenizi sağlarken, üst bölgenizde kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız koyu renkleri üst kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Hareketli ve gösterişli kıyafetleri taşırken de rahatsız olmayacağınız şekilde taşımaya özen gösterin muhakkak. Basenlerinizde kilonuz varsa basen bölgesi hareketli etek pantolon vs giymek doğru olmayacaktır. Kilolu olduğunuz için tamamen bol giyinmek de daha hantal ve kilolu gözükecek bunun aksine kilonuzu doğru şekilde saklamanızı sağlayacak kıyafetlerle çözüm aramak daha doğrudur.

Renkler ve Kıyafetlerde Kullanımı

Kıyafetlerde Renk kullanımı nasıl görüneceğiniz konusunda en önemli adımlardan birisidir. Açık renkler daha kilolu koyu renkler daha zayıf göstermektedir. O yüzden bazı renk ve kumaşları taşımak cesaret işidir. Kendi vücuduna güveniyor olsanız doğru renk seçimi yaptığınıza inanıyor olsanız dahi muhakkak üçüncü bir kişinin de yorumunu almalısınız. Her kıyafet herkes için uygun olmayabilir ama o kıyafeti kendi tipinize uydurabilmek sizin elinizdedir. Her işte olduğu gibi bu işte de uzman kişiler baktığı anda fark ettiği yanlışları siz deneye yanıla görüp fark etmeniz mümkün olabilir. Yerinde ve doğru kıyafetler kullanıldığında ne boyunuzun kısalığı ne kilonuzun fazlalığı dikkat çekmeyecektir. Sizde dikine uzun çizgileri olan kıyafetlerle kendinizi daha uzun hissetmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

2 thoughts on “Uzun Çizgili Etek Modelleriyle Daha Uzun Gözükün

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *