1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Uyku Setleri

tek-kişilik-nevresim-takımları

Merhaba dostlarım. Yaza hazırlık olarak uyku setlerimizi yeniliyoruz : ) . Evidea.com´dan bakmış olduğum uyku setlerini sizlere de göstermeye geldim. Birbirinden güzel nevresim takımları, uyku setleri, yatak örtüleri sizlerle. Sizin ruhunuzu yansıtacak tüm ürünler var fiyatları da çok uygun. %100 pamuk olan nevresim takımları uzun ömürlü olduklarına garanti de veriyor. Evidea ürünlerinde yapmış olduğu indirimler mükemmel : ) . Çok beğenerek siparişini verdiğim 3 ürün sizlerle. Başta ki bana ait : ) . Vintage usulü herşeyi çok severim. Vintage hayatımın bir parçası olmuş durumda. Sizce de güzel değil mi : )

paris-temalı-nevresim-takımları

Kız kardeşimin seçmiş olduğu bu ürün benim de hoşuma gitti : ) Paris temalı yatak örtüsü herkes tarafından beğeniliyor. Evidea.com´da en çok satılan ürünler arasında. %100 pamuk yatak örtüsü : )

tek-kişilik-çocuk-nevresim-takımları

Evedia ürünlerinde çocukları da düşünmüş. Çocuklar için ideal olan %100 pamuk yatak örtüsü. Bu da benim erkek kardeşim için : ) . Yazı hatırlatıyor değil mi? Evidea´nın bu ürünleri 60-80 tl arasıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *