1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Toms Ayakkabı Hakkında

Bu senenin en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında Toms ayakkabı modelleri yerini almış durumda. Bu ayakkabının diğerleri arasında ki büyük bir farkı var. Toms ayakkabı alarak birisine hayat verdiğinizi biliyor muydunuz ? 

toms-ayakkabı-modelleri-renk-renk-ayakkabı

Toms ayakkabı markasını ilk duyduğum da hiçbirşey düşünmedim. Sadece bir ayakkabı olarak baktım. Bu kadar rahat ve güzel ayakkabı çok nadir bulunur. 2014 yazında karşımıza bol bol çıkacak gibi duruyor. Bu mükemmel ayakkabı da birşey olduğunu anlamam lazımdı. Son zamanlar da çok fazla gözüme çarpan toms ayakkabıyı araştırmaya başladım. 

toms

Toms ayakkabı 8 yaşında. 2006 yılında Santa Monica, California’da Blake Mycoskie tarafından kurulmuş. Ayrıca süper bir sosyal sorumluluk projesi bulunmakta. Birbirinden güzel renk renk ve rahat olan bu ayakkabının böyle bir projeye adım atması mükemmelin üstünde. İlk çıktığından itibaren sürdürülen bu sosyal sorumluluk projesi – one for one ( Biri için bir tane )

toms-ve-ayakkabıları-ihtiyaç-cocuk-yardım-eli

Satılan her ayakkabı için dünyanın herhangi bir yerinde ki ihtiyacı olan bir çocuğa da hediye ediyor. 2006 da 10 bin civarı dağıtılan bu ayakkabılar günümüz de 2 milyondan fazladır. 

Bu güzel ayakkabıları alarak sizde sosyal sorumluluk projesine katkı da bulunabilirsiniz. Toms´un sitesinden de bakabilirsiniz toms.com

 Toms ayakkabı modelleri

toms-ayakkabı-modelleri-toms-yardım-eli

toms-ayakbı-modelleri

toms-ayakkabı-modelleri-trend-toms-ayakkabılar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *