1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Tesettürlü Kap Modelleri

Tesettürlü kap modelleri

Her sezonun tesettürlü bayanların yakından takip etmiş oldukları kap modelleri, bu sezonda farklı detayları ile satışa sunuluyor. Mevsimlik olarak kullanılan ve su geçirmez kumaşlardan tasarlanan kışlık kap modelleri, farklı renk seçenekleri ile tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor.

 

Cepli veya cepsiz tasarımları ile kullanışlı bir tarza sahip olan kap modelleri daha çok spor kesimlerden oluşmaktadır. Taba renkli kap modelleri her sezon en çok tercih edilen kap modelleri arasında bulunuyor. Bu sezonda yine krem ve taba renkli kap modellerini görmek mümkün. Siyahın asilliğinden vazgeçmek istemeyenler için özel tasarımlardan oluşan tesettürlü kap modelleri, siyahın farklı tonlarından oluşuyor. At ve parlak siyah renkli kumaşlar farklı beğenilere hitap ediyor.

 

Kap modellerinde uzunluklarda değişkenlik gösteriliyor. Dizlere kadar uzanan kap modellerinin etekleri bazı modellerde ise ayak bileklerine kadar inebiliyor.

Özellikle bilek pantolon modellerinin üzerinde çok şık ve göz alıcı bir duruşun ortaya çıkmasına neden olabiliyor.

Tek renklerden oluşan kap modelleri genellikle birçok eşarp ve şal modeli ile uyum sağlayabiliyor.

Düğmeli kap modelleri sezonun favori modelleri olarak görücüye çıkıyor. Kullanımı gayet kolay ve bir o kadar şık bir tasarıma sahip olan kap modeli, siyah, lacivert, taba, krem ve yeşil renkli modellerden oluşmaktadır.

Bu özel modellerin her birini bir çok tesettür markasının online alışveriş sitesi üzerinden kolayca satın alabilir veya direk satış mağazalarını ziyaret ederek birebir deneyerek satın alma ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *