1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Suri Cruise Modası

Beni şaşkına çeviren doğduğu günden bu yana modaya uyumlu yaşayan Suri Cruise seçmiş olduğu kıyafetlerini sizlere getirdim. Sizin de çok şaşıracağınız bu küçük bayan çok mu çok tatlı kibar bir prenses. Suri Cruise stil ikonu ve hayatından bazı bilgiler sizlerle.

sitil-ikonu-Suri-Cruise-Suri Cruise-giyimi-

Tom Cruise´dan olma Katie Holmes´dan doğma Suri Cruise sadece 5 yaşında. Suri ismi ibranice de prenses Farsca da kırmızı gül anlamına geliyormuş. Anne ve babası ona çok iyi baktıklarını sanabilirler. Ama bence böyle küçük bir kızın çocukluğunu yaşayacağı yerine topuklu ayakkabı giyip ruj sürüp dışarı çıkması tartışılır. Zamanın da gündemi oynatan bu küçük hanımın annesi ve babası çok eleştirildi.

sitil-ikonu-Suri-Cruise-Suri Cruise-giyimi-1

Annesi kadar güzel olan Suri Cruise annesini taklit etmekte. Onun gibi giyinmek küçük prensesin çok hoşuna gidiyor.

sitil-ikonu-Suri-Cruise-Suri Cruise-giyimi-2

Anne ve babasının tutumlu olduğunu bu resimde görebilirsiniz 🙂 ‘ bir beden büyük alalım seneye de giyer’ sözünün resmi : )

sitil-ikonu-Suri-Cruise-Suri Cruise-giyimi-3

Suri Cruise Dore ayakkabılarını çok seviyor. ayakkabısına uygun çantasını mutlaka takan küçük hanım kendi kararlarını kendi vermekte.

sitil-ikonu-Suri-Cruise-Suri Cruise-giyimi-4

Günümüz modasına uygun giyinen Suri Cruise midi etek giymeyi. Tayt giymeyi ve renkli botlar giymeyi de ihmal etmiyor. Çoğu kıyafetin de Marc JacobsH&M, GAP ve Burberry tercih ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *