1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Stil İkonu : Sheikha Mozah

Merhabalar canlarım, bugün sizler için Sheikha Mozah ‘ ı konu almak istedim. Sheikha Mozah, 8 Ağustor 1959 tarihinde Katar’da doğmuş. Kendisi Katar prensesidir. Eşi Şeyh Hamid bin Halife el Tani ile 18 yaşında evlenerek kraliyet ailesine katılmıştır. 1986 yılında Katar Üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun olmuş. 

sheikha-mozah-stili-2015-

Sheikha Mozah‘ın hayatını okuyup da etkilenmemek elde değil. Sheikha Mozah, kadınların sosyal hayatta aktif olmaları ve eğitime olan katkılarının artması için büyük bir çaba gösteriyor ve Forbes dergisin de Dünyanın en güçlü 100 kadını listesine girmeyi başardı. 😉 

Tüm dünyanın gözü stil ikonumuz, Sheikha Mozah‘da ! Diğer moda ikonlarına göre farklı bir tarzı olan Sheikha Mozah tüm övgüleri hak ediyor. Sıradan kıyafetler yerine, Elbiseleri tercih eden Sheikha Mozah, elbiselerin de danteller,taşlar ve simleri göz önünde bulunduruyor. 

sheikha-mozah-stili-2015-3

Sheikha MozahValentino ve Chanel olmak üzere bir çok ünlü markalardan giyiniyor. Elbiselerin kumaşları ve hemen hemen modelleri ile birbirine uyuyor. Sevdiği modelleri kendine göre uyarlayan Sheikha Mozah, giydiği her kıyafeti fevkalade taşıyor 😉 Her kıyafetini lüks tasarımcılardan temin ediyor.  

Sheikha-Mozah-bint-Nasser-Al-Missned-of-Qatar-In-Valentino-Couture-Inauguration-Of-King-Willem-Alexander-of-the-Netherlands-Party Sheikha-Mozah-bint-Nasser-al-Missned-of-Qatar-In-Valentino-Couture-Inauguration-Of-King-Willem-Alexander-of-the-Netherlands Sheikha Mozah-stil-ikonu-

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *