1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Sonbahar-Kış 2017-2018 Ayakkabı Trendleri

Sonbahar-Kış 2017-2018 Ayakkabı Trendleri

Sonbahar aylarına girmiş olduğumuz şu günlerde ayakkabı modasında neler var neler yok merak edilen konuların başında geliyor. Yapmış olduğunuz kombin hangi tarz olursa olsun bunu kusursuz hale getirecek olan ayakkabı modelleri olmaktadır.

 

Sonbahar-Kış 2017-2018 Ayakkabı Trendleri bu sezon akılları karıştırmaya geliyor. Oldukça cesur modeller, sezonun göze çarpan modelleri olarak ön plana çıkıyor. 90’lı yılların modasından ilham alan tasarımcılar, ayaklarda rengarenk ve bir o kadar ilginç tasarımları vurgulamaya geliyor.

 

 

Çeşitliliğin bol olduğu, renklerin sıklıkla kullanıldığı 2018 ayakkabı trendleri, uzun çizmelerden, dolgu topuklardan, tokalı ayakkabı modellerinden oluyor. Yine geçmişten günümüze yansıyan ayakkabı trendi olarak sivri uçlu ayakkabılar sonbahar kış ayakkabı modasında hüküm sürüyor.

 

 

 2018 ayakkabı trendleri renkli tasarımları ile mağaza vitrinlerindeki yerini alırken kadife kumaşların hüküm sürdüğü modellerinde ön plana çıktığını görmek mümkün. 90’lı yılların favori ayakkabı modelleri genel olarak kadife kumaşlı ayakkabılardan oluşuyordur.  2017-2018 kış ayakkabı modasında kadifeleri ayakkabı modasında sıklıkla göreceksiniz.

Geçtiğimiz günlerde ayakkabı modasını müşterilerine tanıtan Dries Van Noten markası, şahane blok topuklar ile göz kamaştırıcı ve bir o kadar cesur tasarımları sezona sundu.

Yine ayakkabı denildiğinde ilk akla gelen Dolce & Gabbana markası, sonbahar-kış 2017-2018 ayakkabı trendlerini geçtiğimiz günlerde pistlerde sergiledi.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *