1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Sivilce ve Lekelerden Kurtuluyoruz – Farmasi Tea Tree

Merhaba canlarım. :mrgreen: Sizlere kullandığım ve %80 olumlu sonuç aldığım Farmasi The Tree cilt bakım serisini tanıtmak istiyorum. Farmasi´nin 65 yıllık bir geçmişi var. Dr Cevdet Tuna tarafından kurulmuş. Şuan ki dönem de bir çok ülke de fabrika ve satış noktoları var. Temsilcileri sayesinde doğrudan satışları da mevcut. Fiyatları da çok uygun. Farmasi çay ağacı cilt bakım serisi; sivilce, siyah nokta, lekeler, cilt rengini açma, mantar, egzama gibi bir çok soruna çözümdür. 

farmasi-the-tree-çay-ağacı-cilt-bakım-

Yıllar boyu neler denedim neler. Bir makyaj ürünü yüzünden cildim kararmıştı ve delik deşik olmuştu. Sivilcilerin ardı arkası kesilmiyordu. Doktora gittim olmadı. Bir çok ürün denedim ama ı-ıh. Hal böyle olunca cildim daha da kötü oldu. Son bir ümit ile farmasi çay ayağı cilt bakım serisini denedim. Sadece 15 gün kullanmam da ki sonuç şöyle : Ten rengim açıldı, sivilcelerden eser kalmadı ve gözeneklerim sıklaşmaya başladı. 1 aylık kullanım da büyük bir şok yaşadım ve yüzümde hiç bir şey kalmadı bebek cildi gibi mükemmel oldu : ) . 1 aylık kullanımdan sonra bıraktım 2 ay rahat, hiç bir şey kullanmadan ve makyaj yapmadan gezdiğim de kendimi harika hissediyordum. Farmasi çay ayağı cilt bakım serisini 4 ay önce kullandım ve aradan 3 ay geçti yeni yeni sivilcelerim çıkmaya başladı. Hemen önlemini almaya başladım maskeler, tonikler kullanımda : )

Kullanmaktan asla pişman olmayacaksınız. Her cilt tipine uygundur. Tamamen Türk üretiminidir. Helal belgesi vardır. Hiç bir ürününde hayvansal gıdalar, yağlar bulunmamaktadır 😉 

Siyah nokta sorunları çok olanlar için sabunu var. Günlük kullanım yeterli olacaktır : )

farmasi-bakım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *