1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
7 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,71.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
silk home eşarp modelleri

Silk Home 2016 Eşarp Modelleri

Silk Home Twill Eşarp Modeli
Silk Home Twill Eşarp Modeli

Silk Home 2016 Eşarp Modelleri, renkleri ve duruşları ile bizlerin beğenisine sunuldu. Twill İpek Silk Home Eşarpları hem görüntü hem kullanım olarak çok beğeneceksiniz ^-^

Silk Home bu yıl eşarp modellerinde %100 İpek ve Twill kullandı. Silk Home Eşarpları kesinlikle su ve leke tutmaz. Yazın eşarp kullanırken, eşarbın belli yerlerinde oluşan ter izleri asla gitmezdi. Silk Home leke ve su tutmadığı için bu sorun karşınıza çıkmayacaktır 😉 Silk Home Twill Eşarplar çoğunlukla 90 x 90 ebatlarında olup,  Kanserojen madde içeren kimyasallar kullanılmamaktadır.

Silk Home Eşarp kullanmanın avantajlarını söylemek isterim. Gözlük kullanan birisi olarak eşarp takmaktan nefret eder oluştum. Gözlük yüzünden taktığım eşarp maalesef düzgün durmuyor ve önü sürekli düşüyordu. Deneme amaçlı Silk Home Twill İpek Eşarp kullandım. Gözlük olmasına rağmen Silk Home Eşarp, önü düşmeden yuvarlak bir şekil aldı.

Twill İpek olan Silk Home Eşarplar taktığınız zaman kalıp gibi oturuyor. Yüzünüze göre şekil alıyor ve asla kayma yapmıyor.

silk home twill eşarp
Silk Home Eşarp Modelleri

Durum böyle olunca bende Silk Home %100 İpek Twill Eşarp hastalığı başladı 🙂 . Pendik EDA EŞARP mağazasından 6 adet Silk Home Eşarp aldım ve çok memnunum. Silk Home Twill İpek Eşarplar, kalite, kullanım ve fiyat olarak eşarp modellerinin en iyisi diyebiliriz. Silk Home Eşarplar 60 TL den başlıyor.

Silk Home 2016 eşarplarında, her rengi bir arada kullanmış durumda. Twill Eşarpların tok bir duruşu var. Renk renk olması kullanacağınız her kıyafete uygunluğu da artı puandır.

Silk Home Twill Eşarp
Silk Home Twill Eşarp

Neden Silk Home Eşarp?

Bana yöneltilen sorulardan birisi ‘ neden Silk Home kullanıyorsun? Armine veya Aker kullanabilirsin ‘ . Herkesin zevki farklıdır. Armine ve Aker eşarp kullandım. Armine Eşarp ım malesef elde yıkadığım halde renk verdi ve eşarbımın beyaz yerleri hep leke kaldı 🙁 . Armine‘ye 120 TL vermiştim. Kullanmış olduğum Armine Eşarbım sürekli kayma yaptığı için artık kullanmayı düşünmüyorum. Silk Home Eşarplar kalitesi, duruşu ve uygunluğu olarak bizden onay aldı ^-^ .

Silk Home Eşarp kullananlar yorumlarınız ve düşünceleriniz bizim için önemli. Sizler Silk Home Twill Eşarplar hakkında neler düşünüyorsunuz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
7 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,71.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *