1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Oturma Odası Dekorasyonu Önerileri

Son zamanlarda gelişen ve hala gelişmekte olan konulardan birisi olan dekorasyon kavramı, sayısız alternatiflerle ve sayısız kullanım alanlarıyla, bir çok kişinin kullandığı bir kavramdır. 2017 yılına girmemiz ve 2016 yılını geride bırakmamızın ardından, bambaşka bir hal alan dekorasyon kavramı bir çok kişinin ilgi odağı haline geldi. Şüphesiz ki dekorasyon kavramı, oturma odası için baskın bir kavramdır. Sizde oturma odası dizayn ve dekore etmek istiyor ancak dekorasyon konusunda fikirsiz, karasız ve soyut kalıyorsanız, yazılarımızı okumaya devam etmenizi önerebiliriz. Sizde yazılarımızı okumaya devam edebilir ve en şık oturma odası dekorasyon önerileri hakkında bilgi sahibi olabilir ve oturma odanızı dizayn ve dekore edeceğiniz zaman, bu önerileri ve fikirleri ister tıpa tıp aynı olacak şekilde isterseniz de, kendi zevkinize göre bazı ufak ya da büyük değişiklikler yaparak, kullanabilirsiniz. Dilerseniz, geçelim oturma odası dekorasyon önerilerine.

En Şık ve En Çok Tercih Edilen Oturma Odası Dekorasyon Önerileri;

Alternatifleri ve çeşitleri sizlere sunmadan önce, şunu belirmeliyiz ki, gerek 2016 yılının tamamı, gerek de 2017 yılının ilk çeyreği olsun, dekorasyonlar sadelikle baskınlığını ve modasını koruyor. Sadelikle şıklığın bulunduğu günümüz modasının oturma odası dekorasyon önerileri, aşağıdakiler gibi.

Şık ve farklı bir dekorasyon dizaynı yapmak için, renk seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Sadece dekor ürünlerinde değil, duvar boyasının rengi TV setinin rengi, halının rengi, koltuğun rengi vs. odada bulunan tüm nesnelerin rengini, özenle seçmelisiniz. Renk seçimini yaptınız. Bunun yanında yaptığınız renk seçimlerinin uyumlu olması da, çok önemlidir.  Renk seçimi kavramını bir kenara bırakın ve odada bir hedef noktaya odaklanın. Yani başka bir şekilde belirtecek olur isek, odanızı kağıda çizilmiş bir çember gibi düşünün ve ortasına bir nokta koyduğunuzu hayal edin. İşte odaklanmanız gereken yer, o noktadır. Bunu somutsal olarak yansıtırsanız, en şık oturma odası dekorasyon modelini yakalarsınız.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *