1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Mutfak Dekorasyonunda Yılbaşı Stilinizi Belirleyin

Yılbaşı yaklaşıyor. Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yıla girerken evimizin bir kısmını süsleyerek hazırlarız. Peki ya mutfağımız? O yılbaşına hazır mı ?  Mutfağınız da yılbaşı şenliği niçin yaşanmasın ?

Mutfak dekorasyonunda yılbaşı stilinizi belirleyin. Peçete ve küçük çam ağaçları ile masalarınızı süsleyin. Pencerelerinizi süsleyin, yılbaşı çelengi asabilirsiniz. Yılbaşı dendiğin de en çok renkleri aklıma gelir. Kırmızı-beyaz-yeşil renkleri kullanın. Servis tabaklarınız da , örtüleriniz de bu renklere öncelik verebilirsiniz.  

İskandinav stilinden hoşlanan bayanlar için yeni yıl dekorasyon örnekleri.

Yılbaşı hazırlıkları

Yılbaşı ağacınız illa ki salon ortasın da cam kenarında olmak zorunda değil. Siz sıra dışı bir şey yapın ve çam ağacınızı yemek bölümüne taşıyın. Gününüzün çoğunluğu sofra başında geçeceği için bu güzellik hep karşınızda olsun. Mutfak dolaplarınıza yılbaşı çorapları asabilirsiniz. Rafları küçük süsler ile doldurabilirsiniz. 

yılbaşı-dekorasyon-örnekleri-1

İskandinav stili dekorasyon dan hoşlananlar için bir örnek

yılbaşı-dekorasyon-örnekleri-2

Mutfaklar da ahşap kullanmayı seviyor olabilirsiniz. Yılbaşı için size süslemek zor gelebilir. Siz bizimle bu Ahşap mutfağınızı renklendirmeye var mısınız?

Yeşile yoğunluk verin.

Ahşap da en güzel duran renk yeşildir. Yeşil renk içinizi açacak ve mutfağınızı daha çok seveceksiniz. Yılbaşı dekorasyonu olarak ahşap mutfak için, küçük çam ağaçlarını kullanın. Pencere kenarlarını süsleyin. Renkli çiçekler de kullanabilirsiniz.

yılbaşı-dekorasyon-örnekleri-3

Mutfağınız da raflarınızı unutmayın 😉

yılbaşı-dekorasyon-örnekleri-4 yılbaşı-dekorasyon-örnekleri-5

Yılbaşı çelengi kullanın . Pencereniz de çok hoş duracaktır.

yılbaşı-dekorasyon-örnekleri-6

Yılbaşı sofranız için Masa orta süsleri kullanın. Küçük çam ağaçları yılbaşı top mumları kullanın. Peçetelerinizi kırmızı-beyaz seçebilirsiniz. Sandalye minderleri kırmızı-beyaz örtü ile süsleyebilirsiniz. Kolay gelsin 😉

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *