1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Kışlık Bot Modelleri

Kışlık bot modelleri

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte yeni sezon ürünleri bir bir görücüye çıkmış durumda. Özellikle kışlık bot modelleri şimdiden birçok mağazanın vitrin ve camekânında.

Kış aylarında soğuğa ve yağmura aldırış etmeden ayak şıklığını taçlandırmaya yardımcı olacak seçenekler geniş bir ürün skalası ile sunuluyor. Ünlü markların yeniş sezon ürünlerinde birbirinden farklı seçenekler bir arada sunuluyor.

Kadın bot modellerinde öne çıkan renkler kum rengi, siyah ve lacivert olmaktadır. Faklı taban tasarımı ile kışın zorlu şartlarında rahat adımlar atmanızı sağlamaktadır.

Dockers bot modelleri, Ugg botlar, Adidas spor bot modelleri ve daha birçok ünlü marka şimdiden kışlık bot kreasyonlarını görücüye çıkartmış durumda.

 

Kum rengi bot modeli geçmişten bu güne modası geçmek bilmeyen bir modeldir. Birçok spor kombin ile kolayca uyum sağlayabilmektedir. Açık renkli mont, kaban ve kışlık hırkalar ile kullanmanız için ideal bir modeldir.

Ortopedik yapısı ve düz bir taban olarak tasarlanması her defasında rahat bir adım atmanızı sağlamaktadır.

 

Siyah kadın çizme modelleri eteklerinizin altına kolayca uyum sağlayabilecek şık bir modeldir. Dilerseniz spor pantolon modelleri ile de kombin yapabilirsiniz. Deri kumaş detayı şık bir görüntü kazanmasını sağlamaktadır. Art bella markasının şıklığı ile öne çıkan kışlık siyah çizme modeli en çok satanlar arasında olacak gibi duruyor.

Kadınların diğer bir favori bot modeli ise lacivert renkli worker modelleri olmaktadır. Kış aylarına uygun tasarımı, size özel rengi ile tüm kışa ayaklarınız da şık bir görüntü oluşturmaktadır.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *