1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Kırmızı Midi Etek Kombinleri

kırmızı-midi-etek-kombinleri
kırmızı midi etek kombini

2014 midi eteklerinde ön plana çıkan ve dikkat çeken renklerden olan kırmızı midi etek koleksiyonu sizlerle. Boşuna dememişler 3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun diye : ) Kırmızı mide eteklerin diğer renklere göre daha çekici özelliği var. Sizi olduğundan güzel ve ön planda gösteriyor, yanlış mıyım? : ) Kırmızı midi eteğinizi beyaz amerikan bir bluz ve sivri uçlu bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

kırmızı-midi-etek-kombinleri
deri midi kırmızı etek kombini

Deri bayanların vazgeçilmezidir. Benimle aynı fikirde olmaya bilirsiniz fakat deri kıyafetlerin için de kadınlar kendilerini önder, çılgın ve kendilerine daha çok güvendikleri kanıtlanmış. Deri midi eteğin asilliği gözle görülebilir derecede. Bir iş kadının çok güzel bir şekilde kullanabileceği bu kombin favorim. Deri kırmızı midi etek ve beyaz uzun gömlek sizce nasıl?

kırmızı-midi-etek-modelleri
kırmızı midi etek

Bu kombin bana sonbahar neşesini anımsattı. Baharın gelişine önderlik eden kırmızı, belden midi etek, siyah sivri topuklu ayakkabı, üzerine siyah beyaz puantiyeli bluz bir HARİKA : ) Bence hayatınız da kırmızıyı kullanmayı deneyin. Kıyafet dolabınızda mutlaka bulunması gereken renk. Midi etek kullanmayı da unutmayın : )

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *