1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Kahverengi Etekli Kombin

Kahverengi etek kombin

Bu gün sizler için şahane bir kombin hazırladık. Etek giymekten hoşlanan bayanlar için kahve tonlarından oluşan bir etek modeli ile nasıl bir kombin yapabileceğinizin ipuçlarını sunuyoruz.

Günün her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz etekli kombin, rahat bir hareket imkânı da sunmaktadır. Etek modeliniz tek renkli bir modelde olabilir tamamen gardıroplarınızda bulunan bir etek modelini kullanarak sizlerde kombinimize yakın bir görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Sonbaharın renklerini içerisine alan kombinimizde desenli kumaşlardan oluşan kahverengi eteğimiz temel parçamızı oluşturmaktadır.

 

 

Etek modelinin üzerine yılın trend modellerinden oluşan kısa ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha şık ve spor bir görüntüye kolayca sahip olabilirsiniz.

Kahverengi etekli kombin için etek üzerine beyaz renkli bir gömleği düşünebilirsiniz. Yâda tek renklerden oluşan düz bir body, ceket modeli içinize giymiş olduğunuz kıyafeti kamufle edecektir.

Kahve rengi ile kolayca uyum sağlayan bordo renkli çanta ve şal uyumu kombinin bütünlüğünü sağlamaktadır. Aksesuar olarak yine göze batmayan renklerden oluşan mat ve kahve tonlarında saat, bileklik veya yüzük tercih edebilirsiniz.

 

 

Ayakkabı modeli olarak sonbahar ve kış aylarına uygun ince uzun topuklardan oluşan kısa çizmeleri tercih edebilirsiniz.,

Kahverengi etek kombini bu şekilde tamamlanırken sizlerde birkaç farklılık ile birbirinden güzel kombinlere imza atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kahverengi etek ile uyum sağlayacak olan renkleri bir arada kullanmanız olacaktır.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *