1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

İPhone 6 Ekranınız Kırılırsa

İPhone 6 telefonunuzu gözünüz gibi korusanız da maalesef ufacık yerden düşmesi sonucu, İPhone 6 ekranınız param parça olabiliyor. Bu durumu yaşayan mağdurlardan biri olarak İPhone 6 telefonumun ekranı kırıldığında yapmış olduğum süreci sizlerle paylaşacağım.

İPhone 6 ön cam kırılması
İPhone 6 ön cam kırılması

İPhone 6 telefonumun fotoğraf çekerken elimden düşürdüm ve İPhone 6 telefonumun ekranı sanki örümcek ağı gibi kırıldığını görünce içim cız etti :). Yapacak bir şey yok ve İPhone 6 ekran değişimleri hakkında araştırmalar yapmaya başladım.

İPhone 6 ekran için Apple Akasya servisi ile iletişime geçtim. Apple Akasya servisi, İPhone 6 ekran için bana 385 TL‘lik bir meblağ çıkardı. Bana hiç bir şey sormadan sadece ekran fiyatı verdiler. İlgilenmek bile istemediler diyebilirim.

Bu süreç içerisinde Apple Akasya servisi ile sınırlı kalmadım ve araştırmalarıma devam ettim.

İPhone 6 ekranımın kırılması ile süper bir yer ile tanıştım. Tanışmamla birlikte İPhone 6 ekranımın değil sadece İPhone 6 ön camın kırıldığını öğrendim. Tamir Dünyası Cep Telefonu Servisi internet araştırmam da karşıma çıktı. Tamir Dünyası Cep Servisinin müşteri temsilcisine ulaştım. Sizlere bu süreci anlatayım.

Öncelikle İPhone 6 telefonumun tüm fonksiyonlarının sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığını, dokunmatiği kullanıp kullanmadığımı sordular. İPhone 6 telefonumun ekranı kırık ama sorunsuz kullanabildiğimi belirttim.

Tamir Dünyası Cep Telefonu Servisi bana, ekranımın sağlam olduğunu sadece hiçbir elektronik bağlantısı olmayan ekranımın üzerindeki ön camın değişmesinin yeterli olacağını, kırık olan ön camı özel endüstriyel makineler vasıtasıyla kolayca söktüklerini belirttiler. 500-600 TL‘lik yan sanayi ekran fiyatı ödemem yerine, 149 TL ye daha orjinal bir şekilde sorunumu çözdüler.

İşlem süreci olarak Tamir Dünyası Cep Servisi ile önceden telefonla iletişime geçip bilgi aldığım için 1 saat süre içerisinde telefonumu teslim aldım. Yapılan işlemler sonucunda bana kullanıcı hatası olmadığı sürece, toz almaya, dokunmatik hassasiyeti kaybına, baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara ömür boyu garanti verdiler.

Sizlerinde İPhone 6 ekran ya da İPhone 6 ön camınız kırıldı ise, Apple servisinizle iletişme geçtikten sonra bir de Tamir Dünyası Cep Servisiyle iletişime geçin. Büyük meblağlar yerine bütçeye uygun orjinal ürünler kullana bilirsiniz. Memnun kalmadığınız sürece ücretsiz olarak iadesini yapmaktadırlar.

Umarım İPhone 6 ekran ve ön cam kırılma yazımız size yardımcı olmuştur :).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *