1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Gusto Şık Döpiyes Modelleri

Gusto markası bilindiği üzere kadınların döpiyes seçimlerin de rahatlıkla tercih ettikleri markalardan biridir. Birbirinden farklı renk tonları ve kesimleriyle belkide döpiyes seçiminde ilk akla gelen marka olması çok kısa zamanda gerçekleşicek gibi gözüküyor. Döpiyes iş kadınları ve rahat olmayı seven kadınların tercih ettiği söylenebilir. İş kadınları için Gusto döpiyes modelleri vazgeçilmez oldu. Döpiyes denilince genelde etek ve ceket gelir ama son yıllarda etekler yerine pantolonlar göz önüne çıktı. Bu durum eteklerden rahatsız olan bayanlar için çözüm olacak.

Aşağıdaki galeride birbirinden farklı döpiyes modellerimizi inceleyebiliriz.

Etekli Döpiyes Modelleri

Etekli döpiyesler birçok kadının gardıroplarında bulunmaktadır. Rahat ve zarif göründükleri için birçok davetlerde rahatlıkla tercih edilir. Gusto etekli döpiyeslerinde siyah, krem ve kırmızı renklere ağırlık vermiş.  Birçok kadın çok dikkat çektiği için kırmızı rengi fazla tercih etmez. Bu döpiyesleri görünce birçoğunun kırmızı renge bakış açısı değişecek. Döpiyes genelde sade, zarif ve rahat olmayı seven kadınlar içindir. Bu durumu göz önünde tutan Gusto birçok etekli döpiyeslerini sadelikten ve zarif renklerden tasarlamış. Nede olsa her kadın zarif olan her şeyi sever.

Pantolonlu Döpiyes Modelleri

Pantolonlu döpiyesler etekli modellerine göre daha çok revaçtadır. Bu durumun sebebi ise her ortamda şık ve rahat olmanın en kolay yoludur. Gusto bu sezon döpiyeslerindeki pantolonlarındaki genişliği ve ceketlerdeki küçük desenler ile birçok bayanın karşısına çıktı. Bu sezon küçük dokunuşlarla şık olmayı tercih eden kadınların birçoğunu Gusto markasıyla görmek mümkündür. Genelde iş kadınları gri rengi çok fazla tercih eder ama bu yıl griden siyah renge rahatlıkla geçecekleri söyleniyor. Birçok bayanın bu sene kendine zıt gelen renklere Gusto döpiyesleriyle sıcak bakmalarına sebep oldu. Bu sezon birçok kadını rahat ve şık döpiyeslerle göreceğiz. Döpiyes sevmeyen bir çok kadının bu sezon gardıroplarında en az bir tane Gusto marka döpiyes modellerinden bulunduracaklardır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *