1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Günlük Kombin Modellerinde Ayrıntılar Önemli Mi?

Günlük Kombin Modellerinde Ayrıntılar Önemli Mi?

çıkacağından ayrıntılara önem verilmesi gerekmektedir. Günlük kombin modellerinde ayrıntılar önemli mi?

Günlük kombinler de elbette ki ayrıntılar önemlidir. Giydiğiniz siyah bir bluzun üzerinde çimen yeşili bir geometrik şekil var ise ve siz bu ayrıntıyı önemsemeyip altına pembe bir pantolonla kombinlerseniz eğer ortaya kötü bir görüntü çıkar. Çok fazla da göz yormuş olur. O yüzden giydiğiniz veya yaptığınız kombinler de en ufacık ayrıntıya bile önem vermelisiniz. Size önemsiz gelen ojeniz bile kombininiz ile uyuşmazsa modayı iyi takip eden birileri tarafından yargılanabilirsiniz.

En dikkat edilmesi gereken ayrıntı ise kesinlikle bluzlerin veya pantolonların üzerindeki detaylar olmalıdır. Çok ufak bir ayrıntı olmasına rağmen sizin rüküş olmanıza sebep olabilir. O yüzden ayrıntı ne kadar küçük olursa kombinlemek o kadar zor oluyordur. Taktığınız takılar ise kombinizin şıklığı, sadeliğine uygun olmasından ziyade renk uyumu da çok önemlidir. Mesela altın bir küpe takacaksınız ama kemerinizin başlığı gümüş renginde ise renk uyuşmazlığından sınıfta kalırsınız. Aynı şekilde mesela yaptığınız kombinde kolyeniz, detaylı bir ayakkabı giymiş iseniz onunla uyuşması gerekir. Sonuç olarak ayrıntı ister büyük olsun, ister küçük olsun en ufak hataya yer yoktur.

Sıradan günlük kombin modellerinde ve şık günlük kombin modellerinde ayrıntılar önemli midir?

Sıradan günlük kombin modelleri dediğimiz kombinler alışverişe çıkarken veya karşı komşuya giderken kombinlediğimiz kıyafetlerdir. Genellikle salaş bluz ve jean tercih ediliyordur. Genellikle hippi denilen tarza uygun olmakla birlikte çok göz yormayan bir kombin olunması gerekmektedir. Bunlarda da yine ayrıntılara dikkat edilmesi gerekmektedir. Şık günlük kombin modellerinde etekler, elbiseler veya kumaş pantolonlar tercih edilirken üzerine gömlek, şık bir kazak veya büstiyer vb. kıyafetlerle güzel bir kombin oluşturulabilir. Şık bir kombinde ayrıntılar genellikle takılar olmaktadır. Tercih ettiğiniz kıyafete uygun bir takı takmazsanız ortaya kötü bir görüntü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *