1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

En Yeni Gelinlik Modelleri

En yeni gelinlik modelleri

Önümüzdeki günlerde evlilik hayali kuran genç kızlar için tasarlanmış şahane gelinlik modelleri, yepyeni kumaşlar kullanılarak tasarlanmış durumda. Her sezonun yenilenen gelinlik modelleri genç kızların hayalindeki gelinliği ortaya çıkarmak için çalışıyor.

 

Sezonun en yeni gelinlik modelleri arasında uzun kuyruklu gelinlik modelleri geliyor. Sade kesimlerden oluşan gelinlikler, sırt dekoltesi ile şık bir görüntü kazanıyor.

Özellikle eteklerde bulunan özel işleme detayları gelinlik modeline ayrı bir hava kazandırıyor.

 Uzun kollu gelinlik modelleri, sezonun trend modellerini oluşturuyor. Gizemli bir görüntü için kol kısımları özel detaylarla zenginleştirilmiş gelinlik modelleri, farklı renklerden oluşuyor.

 

Kabarık gelinlik modellerine nazaran daha çok düz inen etek tercihleri son dönemlerde tercih ediliyor.

Sade ve göz kamaştıran bir gelin olmayı hayal edenler, bu sezon gelinlik modelleri içerisinden istediği modeli kolayca bulabilme avantajına sahip oluyor.

Bacaklarına güvenen genç kızların favori gelinlik modeli ise yırtmaçlı gelinlik modelleri oluyor.

 

Tamamen sade kesimlerden oluşan hareketsiz sadece yırtmaç detayı ile göze çarpan gelinlikler sezonun en yeni modelleri arasında yer alıyor. Bu özel modelleri farklı mağaza vitrinlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Askısız gelinlik tercih etmeyi planlayan genç bayanlar için straplez gelinlikler yine sezonun en yeni parçaları arasındaki yerini alıyor. Hafifi kabarık etekler ile hareket kazanan gelinlik omuzlarınızın güzelliğini ön plana çıkartmaktadır.

 

Gelinlik modellerinde renk yine kırık beyaz ve beyaz gibi farklı seçenekleri ile evlilik planları yapanların tercihlerine sunuluyor.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

One thought on “En Yeni Gelinlik Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *