1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

En İyi Pudra Markaları

Makyajınızı tamamlayan tek şey Pudra‘dır. Peki en iyi pudra markaları hangisidir? Cildiniz sizin herşeyiniz sıradan bir marka cildinizi dönüşü olmayan sorunlar bıraka bilir. Biz sizler için en iyi 5 pudra markasını bir araya topladık. En iyi pudra markaları ;

1. Kryolan Pudra

Kryolan-ULTRA-CREAM-POWDER__

Kryolan pudra neredeyse dünyanın en iyi markasıdır. Genellikle şov dünyasında sık kullanılan kryolan pudra sizin için idealdir.

2. Diorskin Pudra

diorskin-pudra

Bir diğer marka Diorskin pudra‘dır. Bu pudra yüzünüz de bebeksi bir izlenim bırakacaktır.

3. Loreal Marka Pudra

loreal pudra

En çok tercih edilen Loreal pudra yüzü matlaştırır. Kalıcı bir makyaj elde eder. Sizde makyajınızın kalıcı olmasını istiyorsanız loreal pudra tercih edebilirsiniz.

4. Maybelline Pudra 

maybelline-pudra

Bu sezon en çok göz önüne sürülen Maybelline Pudra sıkıştırılmış pudra özelliği ile bayanların göz bebeği olmuş durumda. Sıkıştırılmış pudra ne demek ? Tek başına kapatıcılık özelliği fazla olan pudra demektir. Yüzünüz de ki birçok kusuru bir kaç malzeme ile kapatmak yerine tek malzeme maybelline pudra ile kapatabilirsiniz.

5. Alix Avien Pudra 

alix-avien-pudra

Son pudramız Alix Avien. Cildiniz, teninizle birebir pudra arıyorsanız Alix Avien’i tercih edebilirsiniz. Yüzünüz de pudra yokmuş gibi doğal görünüm elde ediyorsunuz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *