1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Düşük Bel Modasını En İyi Şekilde Yansıtın

Düşük bel modası 2000’li yıllardan itibaren moda gündemine yerleşmiş; kadın ve erkeklerde gerek sportif gerekse de daha özgür bir tarz yaratmıştır. Düşük bel modasında değişik tasarımlar bulabilmek mümkün oluyor. Bazı modelleri dar paça olarak görüyorken, bazı modelleri de İspanyol paça şeklinde görebiliyoruz. Bu farklı modellerden kendi vücut yapınıza en uygun olanları seçerek düşük bel modasını en iyi şekilde yansıtın ve etkileyici bir görüntü verin. Düşük bel modasında en önemli nokta pantolon bel kısmının göbek kısmının altında ya da kemer noktasının bel hizasının alt kısmında duracak şekilde giyilmesidir. Düşük bel pantolonlarda esas giyiş tarzı da tam olarak budur.

Düşük Bel Modasında Doğru Kombinler Önemli

Düşük bel pantolonların giyiş tarzının yanı sıra, hangi kıyafetlerle kombilendiği de önemlidir. Doğru kıyafetlerle kombinlenmediği sürece giydiğiniz pantolon kendini hiçbir şekilde belli etmeyecektir. Düşük bel modasında kişinin vücut formları da çok önemlidir. Düşük bel pantolonlar özellikle bel bölgesinden çok fazla kilolu olan kadınlara tavsiye edilmez. Zira bu durumda pantolon kişiyi olduğundan da kalın gösterecektir. Düşük bel modasına en fazla uygun vücut yapısı, ince belli ve uzun boylu kişilerdir. Düşük bel pantolonlarda en sık yapılan hatalardan birisi de, kısa boylu olanların bu modaya uymasıdır. Kısa boylu kadınlarda düşük bel pantolonlar kişiyi daha da kısa boylu olarak gösterecektir. Bu açıdan düşük bel modasına en uygun kişiler uzun boylu olanlardır.

Düşük bel pantolonları birçok bluz ile giyebilirsiniz. Vücudu saran ve dökümlü tüm bluz modelleri düşük bel pantolonlarla uyumlu olacaktır. Düşük bel modasına uymak isteyen kişilerin aynı zamanda iç çamaşırı tercihlerine de çok fazla dikkat etmesi gerekiyor. Düşük bel pantolonlarda iç çamaşırının görünme riski daha fazla olduğu için, buna uygun tarzda pantolondan görünmeyecek çamaşırlar giymek gerekir.

Düşük bel modasında kıyafetlerin hangi ortamlarda giyileceğine de dikkat etmek gerekiyor. Örneğin; düşük bel pantolonlar iş yerinizde giyebileceğiniz bir tarz değildir. Zira bu moda, daha çok sportif bir hava yarattığı için daha salaş ortamlara uygundur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *