1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Dolabınız Bahara Hazır mı?

İyi akşamlar herkese : ) .

Dolaplarınızı bahara hazırlamaya geldim 😉 . 2015 ilkbahar-yaz trendleri ve renkleri belli olmuş iken, bir dolap detoksu yapalım mı? Nasıl ki bahar kapıdayken spor ve diyete başlıyorsak ( 😀 ) dolaplarımızı da bahara hazırlamamız gerekiyor kızlar : ) .

baharin-ruhu-cicekli-elbiseler-renkli-cicek-desenleri-baharlik-yazlik-elbise-modelleri-kombinler-koyu-mavi-pembe
Çiçek desenli elbise

Mart ayının ortasında olsak da, kış hala çekilmiş değil. Tabi ki temizliği de son güne bırakmamak amacı ile, tam manasıyla dolap detoksu başlamış bulunmaktadır! Vintage modasının devamı bizi 60’lara 70’lere götürdü. Eski zamanlar da olan çiçekli desenler bize fikir oldu. Bahar da dolaplarımız çiçek açacak : ) . Alış verişleriniz de önceliğiniz çiçek ve ekose desenli kıyafetler olacak.

bahar-kombini

2015 ilkbahar-yaz sezonun da artık allı pullu kıyafetler kalkıyor. Dikkat çekici kıyafetler yerine sadeliği tercih edin. Bırakın içinizde ki çılgın kız ortaya çıksın. Elalem ne der yerine ‘ ben ne diyoruma ‘ bakın. Renkli kıyafetler zaten sizi tamamen sade yapmayacak. 2015 bahar koleksiyonu için kendine güvenen bayanlar şöyle gelsin : ) . Zıt renkler bu baharda sizin olsun! Bir birinden zıt renklerle kombin oluşturuyoruz ! İlk resimde görmüşsünüzdür size fikir olsun kızlar 🙂 baharı dolu dolu yaşıyoruz 😉

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *