1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Deri Koltuk ve Berjer Modelleri

Deri koltuklar ve berjerler her zaman kendisine hayran bir kitlenin bulunduğu mobilyalardan biri ,bizde sizler için deri koltuk ve berjer modellerini fiyatlarını inceledik ve sizlerle paylaştık.

DELTA ÜÇ KİŞİLİK KOLTUK 2890 TL Vivense ‘de ki satış fiyatı.

Tasarım olarak çok şık bir deri koltuk ,Kayın ve göknar ağacından üretilmiş çok koyu siyah tonlarda olmayışıda iç açıcı bir hava oluşturuyor.Kırlentlerin fiyata dahil edilmediği bilgisi verilmiş.

deri koltuklar ve deri koltuk modelleri
DELTA 3’LÜ HAKİKİ DERİ KOLTUK 2890 tl

SPİDO hakiki deri koltuk üç kişilik model alt kısmı biraz daha yüksek,Kayın ve göknar ağacından üretilmiş kırlentlerin fiyata dahil olmadığı belirtilmiş olsa da kırlent kullanıldığında çok daha hoş bir görüntü ortaya çıktığını görüyoruz.Ürünü vivenseden satın alabilirsiniz.

Spido koyu Kahverengi Hakiki Deri Koltuk ,2990 TL
Spido koyu Kahverengi Hakiki Deri Koltuk ,2990 TL

İKEA STOCKHOLM DERİ KOLTUK

Bu modelimiz ise İkea’dan STOCHOLM deri koltuk,yumuşak ve doğal bir görünüme sahip olan tam işlenmiş bir deri koltuk modeli,sırt ve oturma minderleri de tasarıma ayrı bir estetik katmış,satış fiyatı 3980 tl olan bu modeli ikedan satın alabilirsiniz.

STOCKHOLM DERİ KOLTUK İKEA SATIŞ FİYATI 3980 TL
STOCKHOLM DERİ KOLTUK İKEA SATIŞ FİYATI 3980 TL

Bu modelimiz ise kapitone sırt tasarımı ile beğeni kazanmış bir model olan tribeca deri koltuk modeli MUDO’DA satılan bu kanepenin satış fiyatı 11960 tl.

tribeca deri kanepe
Mudo TRIBECA 4 LÜ DERİ KANEPE SATIŞ FİYATI 11960 TL

Bu modelimizi de mudo.concept ten tercih ettik oldukça sade bir tasarıma sahip Bassa deri kanepe satış fiyatı ise 3570 tl.

mudo.concept bassa deri kanep satış fiyatı 3570tl
mudo.concept bassa deri kanep satış fiyatı 3570tl

Paris Deri Berjer mudo.concept te satılan bir ürün,ahşap ve eskitme tarzı mobilyalarınızı tamamlıycak nitelikte farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

paris deri berjer
Paris deri berjer satış fiyatı 1960 tl,mudo.concept
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *