Cep Telefonu Servisi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 06:30

Telefonlar günümüzde vazgeçilmez durumda. Bütün işlerimizi kolaylıkla akıllı telefonlarımız sayesinde yapabilmekteyiz. Telefonlarımız sürekli kullanım halinde olduğu için zaman geçiyor ve telefonlarımız da hastalanmaya başlıyor :). Akıllı telefonlarımızın zaman geçtikçe Pil ömrü kısala biliyor. Aynı zaman da bir kaza sonucu telefonlarımızı düşürüp ekranını kırdığımız oluyor. Güvenilir cep telefonu servisi bulmanız gerekiyor.

Bu tip durumlar da telefonlarınız için iyi bir cep telefonu servisi bulmanız, telefonunuzun sağlığı için önemli. Yakın bir zaman diliminde İPhone 6 telefonumu düşürdüm. İPhone 6 telefonumun ekranı param parça oldu. Apple dahil olmak üzere sormadığım yer kalmadı. Mahalle arası yerler İPhone 6 telefonumun ekranı için 60-80 TL ücret söyleyince koşar adımlarla kaçtım :). İPhone 6 telefonumun ekranı için 80 TL fiyat biçen yer kesinlikle yan sanayi ürün kullanıyordur dedim.

İnternet üzerinden Tamir Dünyası‘yla tanıştım. Müşteri temsilcileri ile görüştüğümde, İPhone 6 telefonumun ekranı değil sadece ön camının kırıldığını öğrendim.

Tamir Dünyası ekranım da görüntü varsa ve sorunsuz kullana biliyorsam, ekranımın sağlam olduğunu ve sadece ön camın kırık olduğunu belirttiler. Sağlam ürünü almak yerine öndeki camı değiştirmemin uygun olacağını söylediler.

teknik servis
Tamir Dünyası Teknik Servis

Tamir Dünyası‘nın vermiş olduğu doğru bilgi, güler yüzlülük artı beceri ile benden 100 puan almış oldu 🙂 Telefonum yapılırken işlem sürecini de takip ettim.

İPhone 6 telefonumu 2 saat gibi kısa sürede onarımını gerçekleştiler. Aynı zamanda İPhone 6 telefonumun pil ömrü çok kısaydı. İPhone 6 telefonumu şarja taktığımda 10 dk içinde dolmuş gözüküyor çıkarınca da hemen bitiyordu. Evde, ofiste her yerde priz kenarı oturacak yer arıyordum :). Tamir Dünyası bu sorunuma da çözüm buldu. Orjinal İPhone 6 batarya verdiler.

FB_IMG_1460966654010
Tamir Dünyası Cep Telefon Servisi

Tamir Dünyası İPhone 6 ekran camıorjinal bir şekilde değiştirdiler. Ben telefonumu Tamir Dünyası Cep Servisine elden teslim etmiştim. Telefonumun onarımını beklerken, Tamir Dünyası Cep Servisine 81 ilden cihaz geldiğini hatta bir çok telefon servisine toplu ekran ve cam gönderdiğini öğrendim. Yurtiçi kargo ile anlaşması bulunan Tamir Dünyasına gün içerisin de 10 dan fazla farklı illerden cihazlar geliyor. Cihazlarınızı Yurtiçi Kargo ile Tamir Dünyası‘na ücretsiz gönderim sağlayabiliyorsunuz.

Tamir Dünyası fabrika sistemi ile cihazların onarımını gerçekleştirmektedir. Hatta bir çok cep telefon tamircisi kendilerine gelen cihazları Tamir Dünyası’na göndererek onarım gerçekleştirdikleri bilgisini de verelim sizlere 🙂

Tamir Dünyası Türkiye de OCA Sistemini İlk Kurmuş ve Uygulamış Etkili Teknik Servistir.

Tamir Dünyası
Tamir Dünyası

Yapılan işlemler Orjinal olup Ömür Boyu Garanti vermektedirler. Eğer cihazınızın arızası varsa Tamir Dünyası ve ekibine gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz 🙂

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir