1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Cep Telefonu Servisi

Telefonlar günümüzde vazgeçilmez durumda. Bütün işlerimizi kolaylıkla akıllı telefonlarımız sayesinde yapabilmekteyiz. Telefonlarımız sürekli kullanım halinde olduğu için zaman geçiyor ve telefonlarımız da hastalanmaya başlıyor :). Akıllı telefonlarımızın zaman geçtikçe Pil ömrü kısala biliyor. Aynı zaman da bir kaza sonucu telefonlarımızı düşürüp ekranını kırdığımız oluyor. Güvenilir cep telefonu servisi bulmanız gerekiyor.

Bu tip durumlar da telefonlarınız için iyi bir cep telefonu servisi bulmanız, telefonunuzun sağlığı için önemli. Yakın bir zaman diliminde İPhone 6 telefonumu düşürdüm. İPhone 6 telefonumun ekranı param parça oldu. Apple dahil olmak üzere sormadığım yer kalmadı. Mahalle arası yerler İPhone 6 telefonumun ekranı için 60-80 TL ücret söyleyince koşar adımlarla kaçtım :). İPhone 6 telefonumun ekranı için 80 TL fiyat biçen yer kesinlikle yan sanayi ürün kullanıyordur dedim.

İnternet üzerinden 3E Teknik Servis‘le tanıştım. Müşteri temsilcileri ile görüştüğümde, İPhone 6 telefonumun ekranı değil sadece ön camının kırıldığını öğrendim.

3E Teknik Servis ekranım da görüntü varsa ve sorunsuz kullana biliyorsam, ekranımın sağlam olduğunu ve sadece ön camın kırık olduğunu belirttiler. Sağlam ürünü almak yerine öndeki camı değiştirmemin uygun olacağını söylediler.

3E Teknik Servis‘in vermiş olduğu doğru bilgi, güler yüzlülük artı beceri ile benden 100 puan almış oldu 🙂 Telefonum yapılırken işlem sürecini de takip ettim.

İPhone 6 telefonumu 2 saat gibi kısa sürede onarımını gerçekleştiler. Aynı zamanda İPhone 6 telefonumun pil ömrü çok kısaydı. İPhone 6 telefonumu şarja taktığımda 10 dk içinde dolmuş gözüküyor çıkarınca da hemen bitiyordu. Evde, ofiste her yerde priz kenarı oturacak yer arıyordum :). 3E Teknik Servis bu sorunuma da çözüm buldu. Orjinal İPhone 6 batarya verdiler.

FB_IMG_1460966654010
Tamir Dünyası Cep Telefon Servisi

İPhone 6 ekran camıorjinal bir şekilde değiştirdiler. Ben telefonumu 3E  Cep telefonu Servisine elden teslim etmiştim. . Yurtiçi kargo ile anlaşması bulunan servis  gün içerisin de 10 dan fazla farklı illerden cihazlar geliyor. Cihazlarınızı Yurtiçi Kargo ile 3E Teknik servise ücretsiz gönderim sağlayabiliyorsunuz.

3E teknik servis markası olan Teknikfon fabrika sistemi ile cihazların onarımını gerçekleştirmektedir. Hatta bir çok cep telefon tamircisi kendilerine gelen cihazları 3E servise göndererek onarım gerçekleştirdikleri bilgisini de verelim sizlere 🙂

Teknikfon  Türkiye de OCA Sistemini İlk Kuran ve Uygulayan Teknik Servislerden birisidir.

Yapılan işlemler Orjinal olup 6AY  Garanti vermektedirler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *