1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

2017 Kış İçin Şal Trendleri

 

2017 kış için şal trendleri

2017 yılının kış ayları yaklaşırken kış ayları için tasarlanan şal modelleri satışa sunulmaya başlanmış durumda. Sizlerde tesettüre gönül vermiş bayanlar arasında yer alıyorsanız 2017 kış için şal trendlerini bilmelisiniz.

  • 2017 şal modelleri arasında en başta desenli kumaşlardan tasarlanan renkli modeller yer alıyor. Düz renkli tunik modellerinin üzerinde yaz aylarında sıklıkla kullanılmakta olan desenli şallar, kış aylarında da triko tunik modellerinin üzerinde oldukça şık bir görüntüyü oluşturmaya geliyor.
  • Kış aylarının soğuk havasına aldırmadan duruşunuzu ısıtacak olan tek renkli yün şal modelleri, oldukça revaçta olacak gibi. Özellikle tatlı vişne rengi, gri, ve siyah renklerden oluşan şal modelleri farklı kıyafetlerinizin üzerine kolayca uyum sağlayabilecek özelliklere sahip.

Şık ve göz alıcı bir duruşa sahip olabilmek için sizlerde 2017 kış şal trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

Şal bağlama teknikleri nelerdir?

Tesettürlü bayanlar için birbirinden farklı şal bağlama teknikleri bulunmaktadır. En popüler olan ve farklı yüz tipleri için tercih edilebilecek şal bağlama stilleri şu şekilde sıralanmaktadır.

Son dönelerde en popüler şal bağlama tekniği olarak şu iki yöntem kullanılmaktadır.

Kulak üstü şal bağlama:

 

 

Bir kenarını kısa bırakacak şekilde önden iğneleyin.

Ardından uzun kalan kenarını ise eliniz ile tutarak başınızın üzerinden döndürerek hemen kulak arkanızda bir iğne yardımı ile sabitleyin.

Klasik şal bağlama:

 

 Klasik şal bağlama tekniğimiz en çok terci edilen tekniklerden biridir. Şal modelini başınıza koyarak her iki uçununda eşit bir şekilde olmasını sağlamalısınız. Ardından çene altından iğne yardımı ile sabitleyiniz. Önden sarkan iki ucu eliniz ile arkaya götürerek bir kez düğüm atmanı olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *