1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

2015 Stiletto Rugan Ayakkabı Modelleri

Yeni bir konuya başlamak her zaman zordur. Fakat bu yazı benim için daha zor. Stiletto modelini normal bir kızdan daha fazla seviyor olmam onu kıskandığım anlamına da geliyor : ) Modelleri 70li yıllardan devam eden, vazgeçilmez ayakkabı modelidir Stiletto. Stiletto rugan ayakkabı modellerine ben dahil bir çok bayan bağımlılık yapmış durumda. Bu sene satış oranlarında tavan yapmış olan Stiletto Rugan ayakkabı modellerini her kıyafetinize kombin yapa bilirsiniz. Şunu da iyi kavrayalım stiletto ayakkabılar sadece düğün ayakkabısı değildir!

Stiletto Ayakkabı Modellerinin artı yönleri çok şık ve tarz olması. Modası asla geçmez. Her kıyafetinizi kombin yapa bilirsiniz. 

Stiletto ayakkabı modeli nin eksi yönü ayağınızı rahatsız ediyor 🙁 Ama ben bu güzelliğe değer diyorum 😉 Stiletto rugan ayakkabı modelleri için devam =)

2014-12-01 17.28.04 2015 stiletto rugan ayakkabı modeli 2015-pastal-stiletto-rugan-ayakkabı-modelleri pastel-renkli-stiletto-rugan-ayakkabı stiletto-pastal-rugan- 2 renk stiletto rugan ayakkabı-rengarenk

Pastel renkli stiletto rugan ayakkabı modelleri bir harika 😉

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

3 thoughts on “2015 Stiletto Rugan Ayakkabı Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *