1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

2015 Sonbahar-Kış Kadife Elbise Modelleri

Merhabalar, Kış geldi kadifeler gardıropta yerlerini almaya başladı. Bugün kışın en çok tercih edilen kadife elbiseler nasıl kombinlenir, yapılan hatalar gibi konulara değinmek istedim.

Gideceğiniz yere göre giyim tarzınız değişebilir. Örnek olarak iş yerlerin de daha sade ve oturaklı kıyafetler tercih edilirken, gece gezmelerin de ve yahut partiler de daha göz alıcı elbiseler tercih edilir. Kadife elbiseler her zaman zor kombinlenir. Bakalım biz nasıl kombin oluşturacağız 😉

kadife elbise

İş yerlerin de siyah kadife sizin en büyük kurtarıcınız olur. Kadife bir elbiseyi siyah ince çorap ve platformlu topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Sade kıyafetinize biraz olsun renk katmak isterseniz bebe yaka kolye resimde ki gibi kurtarıcınız olacaktır 😉

mor-kadife-abiye-elbise-modeli

Bir akşam yemeğine davetli iseniz Ne çok sade ne de çok gösterişli kadife elbise seçebilirsiniz. Kadife elbisenize renk katmak isterseniz ufak taşlar ile süsleyebilirsiniz. Aynı zaman da sade elbisenizi gümüş aksesuarlar işinizi görecektir. 

Kadife-Elbise-Kombinleri-2

Gelelim işin en zor yerine. Özel bir partiye-nişana-düğüne davetli iseniz, kadife elbisenizi doğru kullanmak zorundasınız. Balık elbise her zaman kurtarıcınız olur. Vücudunuz ile kadifenin güzelliği ile göz kamaştıracaksınız. Resimde ki Altın kemer elbiseyi tamamlamış. Unutmamanız gereken en önemli kural kadife elbise zaten göz alıcı bunun için saç stilinizi sade ve toplu seçmeniz size artı puan kazandıracaktır.

sırt-kısmı-dantel-işlemeli-kadife-elbise fft71_mf72832

Kadife elbise de dekoltenizi mutlaka kullanın 😉

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *