1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 2,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

2015 İlkbahar-Yaz Gelin Çiçekleri

Merhaba canlarım : )

gelin buketleri

Ben bu ilkbahar-yaz aylarını çok sevdiim. Düğünler,gelinler ve çiçekler : ) . Seçmiş olduğumuz 2015 İlkbahar-Yaz gelin çiçekleri sizlere fikir olsun 😉 . Biz bunlara ba-yıl-dık ! Ben kendi çiçeğimi şimdiden seçmiş olsam da bunlarda gözüm kaldı : ) . Bir bayan içgüdüsü ile “hepsi benim” modundayım : ) Bana hak vereceksiniz : )

damat-çiçeği-damat-yaka-çiçeği-gelin-çiçekleri-bahar-çiçekleri-gelin-buketi

Her sene düğün organizasyonları, kutlaması, çiçeği ve bir çok şeyi değişiyor. Her zaman farklı tasarımlar ve fikirler öne sürülüyor. Bunlardan biri de damat yaka çiçeği. 2014-2015 yaz düğün sezonların da, göze çarpan damatların yaka çiçekleri. Gelinin çiçeğinden bir dal damat beye takılıyor. Biz çok uyumlu ve akıllıca bulduk. Farklı ve güzel bir uygulama.

gelin-çiçeği-damat-yaka-çiçeği-gelin-buketleri

Bahar gelinleri ne kadar şanslı öyle değil mi : ) .. Baharla birlikte gelin buketleri daha renkli oluyor. Damat yaka çiçeğini bizler not aldık (uygulanacak! : ) ) ..

papatyalı-gelin-çiçeği-modelleri-gelin-çiçeği-

En güzeli.. Benim favori gelin buketim. Papatyalar.. Papatya gelin buketleri tam kır düğünleri için ideal 😉 . Papatyalar çok samimi. Bakarken beni benden alan tek çiçek papatya..

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 2,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

One thought on “2015 İlkbahar-Yaz Gelin Çiçekleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *