1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

2015 Hijab Fashion Week

Merhaba canlarıımmm =) Hijab fashion week yazıma hoşgeldiniz.. 

Biliyorsunuz ki son zamanlar da en çok tartışılan bir konu oldu hijab. Büyük usta tasarımcılar, yaptıkları tasarımları tek tek sergilemeye başladılar. Hijab haftasın da 2015 yılının en gözde 3 modelini sizlere getirdik. Düğün ve daverler de dahi kullana bileceğiniz 3 güzel model. Hijab dendiğin de absürt kıyafetler giyen kişileri aklınızdan çıkarın. Orası burası açık, boynu kulağı gözükenler değildir stil sahibi. Sizlerle bu konuya da değineceğiz =) Neysem benim beğendiğim 3 model şimdilik sizlerle. Daha sonra ünlü tasarımcıların ismini ve resmi sitelerini paylaşıp sizlerle değerlendirme yapacağız. Her hafta Hijab Fashion 😉


Hijab-Fashion-abiye

Bu iki renk salaş tarzı abiye, benim Hijab Fashion favorilerimden. Sade ve şıklık bir arada . Böyle bir abiye de dolamanın bu harika duruşu!. Hiç tahmin etmezdim. Harika bir uyum olmuş. Siyah yüksek stiletto ile benden 10 puanı alır.

hijab-fashion-2015-abiya

Pudra renkler her abiye de tercih ediliyor. Yine salaş tarzı.. Bel ve göğüs çevresin de iki değişik motif. Zarif ve şık.

Screenshot_2014-12-16-09-03-32

Petrol mavisi bir aşktır =) . Esmer olduğum için doğru makyaj ile güzel bir duruşa sahip oluyor =) . Petrol mavisi zaten ağır bir renk olduğu için sade ve pastel renkler tercih edilmeli. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *