1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

2014 Bahar Koleksiyonları

2014 bahar koleksiyonu ile tekrar karşınızdayım : ) .

2014 de modanın dibine vuracağı bir kaç kombin sizlerle. Bu güzel koleksiyonlar sizler için güzel fikirler oluşturmasını ümit ediyorum : )

Baharda bol paça şıklığı;

bahar-koleksiyonları-bol-paça

2014 bahar koleksiyonu sizlere pantolonu hayatınızdan çıkarmanızı söylemiyor. Bol paça pantolonlar giyerek hem şık olabilir hem de tiril tiril gezebilirsiniz : )

Bahar elbisesi çizgi karakterler ;

2014-bahar-koleksiyonu

2014 ün bahar sezonunda da karşımıza hiç değişmeyen koleksiyonlardan ‘çizgi karalterli elbise’ koleksiyonu çıkıyor. Yaşınız her ne olursa olsun baharı neşeli ve renkli yaşamak hakkınız : ) .

Baharın rengi ‘bizce’ . . ;

2014-bahar-kombinleri

2014 bahar renkleri arasında olması gereken renklerden biri kırmızı ve siyah niçin olmasın? Kırmızı rengi hayatınızdan atmayın. Bahar da en çekici kadın siz olun. Kırmızı ve siyahın asaleti sizi en ön plana çıkaracaktır.

Baharda omuz detayı ;

2014-bahar-koleksiyonu-omuz-detayları

2014 de karşımıza çıkacak son moda koleksiyonlardan birisi de omuz detayları. 2014 omuz detaylı gömlekler ve elbiseler bu sezon karşımıza bol bol çıkacak gibi gözüküyor. Kıyafetiniz ne kadar sade olursa olsun omuz detayları sizi 5 puan yukarı çıkartır.

Bahar kabartması ;

3 boyutlu kıyafetler bahar kombini

2014 bahar koleksiyonu arasında, kabartmalı kıyafetler de yer alacak söylentisi var kızlar : ) . Kabartmalı etekler bana hiç cazip gelmedi. Bir diğer adıyla 3 boyutlu kıyafetlerin yer alacağı bahar koleksiyonun da tercihleriniz daha dikkatli olmalı. Zaten elbise ön planda siz takı ve ayakkabılarınızı sade seçmelisiniz. (umarım karşıma bu koleksiyonu uygulayacak biri çıkmaz : ) ) 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *