1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

2014-15 Sonbahar-Kış Gri Kombin Modelleri

‘ Gri mi şaka mı yapıyor bu ‘

Başlığı görür görmez bir çocuğunuzun düşüncesinin böyle olduğunu tahmin edebiliyorum. Evet canlarım gri. ‘ Sonbahar-kış ayları zaten sıkıcı ve soğuk gri olur mu hiç ? ‘ Dediğinizi duyar gibiyim : ) .. Seçmiş olduğum kombinleri gördüğünüz de sizin de fikriniz benimki gibi değişeceğine eminim : ). Haydi 2015 de gardroplarımızı gri renklere de yer verelim. 2014-15 sonbahar kış gri trendlerine göz atalım : ) .

grinin mavi tonu
grinin mavi tonu

Bu sonbahar ayını sizin için renkli kılacağız. Gri etek, bluz , çanta vs kıyafetlerinizi mavi pelerin ,saat ve bileklik ile kombin yapabilirsiniz : )

grilere bürünmekten korkmayın
grilere bürünmekten korkmayın

Gri rengi kombinlemek aslında çok da kolay değildir. Özellikle baştan aşağı gri olmak biraz cesaret ister. Bu sene ki bir çok ünlü de gördüğümüz gri kombinler karşınız da. Hiç de kötü sayılmaz öyle değil mi? Grinin açık tonları ile bir çok kombin yapabilirsiniz.

gri-siyah ikilisi
gri-siyah ikilisi

Gri ve siyah benim vazgeçilmezim oldu çıktı : ) .. Gri renkli kazaklarınızı siyah dar pantolon gri-kahverengi çanta ve kürk yaka ile kombinleye bilirsiniz 🙂 Bu ay sizlere grinin 50 tonunu tanıtacağım sizlere şimdiden kolay gelsin : )

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu Yazıya Puan Verin)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *